Konferencje

Zaledwie 200 m od Zamku w Przegorzałach znajduje się Wolski Dom Gościnny , należacy do sieci ZR Hotele i Restauracje w zabytkach- obiekt oferujący 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Cicha i spokojna okolica zaledwie kilka kilometrów od centrum Krakowa, portu lotniczego w Balicach, czy autostrady A4, sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem na organizacje konferencji, szkolenia, czy spotkania biznesowego.

Wolski Dom Gościnny dysponuje 10  salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni, mieszczącymi od 15 do 60 osób oraz nowoczesną aulę z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem mieszczącą do 180 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w rzutnik, ekran, flipchart oraz bezprzewodowy Internet. Tak wszechstronne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe sprawia, że obiekt doskonale sprawdzi się zarówno przy organizacji dużych konferencji, jak i przy mniejszych firmowych spotkaniach.

DO POBRANIA:

Konferencje - Wolski Dom Gościnny

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 731 642 416
rezerwacja@hotelwolski.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat